Nutric delivery

Dnes jsem si po hodně hodně hodně dlouhé době vyrazila do práce bez oběda s tím, že si dám u nás v práci v kavárně dýňovou polévku s kokosovým mlékem. Těšila jsem se na ni už od úterý (mají jídelníček na týden dopředu). Ale co se nestalo, když jsem přišla, jídlo už nebylo. Nechápu, že v pátek v poledne nemají nic k jídlu. :-/ Zhodnotila jsem všechny své možnosti (být bez jídla až do večera / zrušit odpolední program a vyrazit po práci domů, kde mám navařeno / snažit se hledat po Dejvicích něco k jídlu atd.). Nakonec vyhrála dovážka z Nutric bistra, sice jsem neplánovala, že si dám jejich jídlo hned druhý den poté, co jsem u nich byla, ale říkala jsem si, že aspoň vyzkouším všechny služby (více o návštěvě v Nutric bistru).

Jídlo jsem si objednala přímo z webu Nutricu, dá se objednat i přes DámeJídlo.cz. Dnes byl v nabídce čokoládový guláš se zelnými plackami, kuřecí Supreme s grilovaným lilkem a cuketou a XXL hovězí burger. Vyhrál gulášek. Rovnou jsem si přibrala i zákusek a tu jejich výbornou kávu, i když byla dnes bez příběhu. :-)

Chvíli po objednání mi volala Jitka (obsluha v Nutric bistru), že už jim došli zelné placky, protože o gulášek byl velký zájem. V tu chvíli jsem si představila, že budu muset znova řešit, co si teda dám, a trochu jsem zpanikařila. :-D Naštěstí mi místo nich nabídla paleo housku, takže jsem zajásala, objednávku potvrdila a těšila se na donášku až do práce.

Od odeslání objednávky trvalo necelou hodinu, než dorazil kurýr s krabičkami. Sice to není úplně zásluha Nutricu, ale zmíním, že i ten byl milý a příjemný (u některých kurýrů má člověk pocit, že je obtěžuje). A jedno velké plus: kromě peněz bere i stravenky. Moc se mu sice nechtělo, prý se mu to špatně počítá. Tak sem mu to spočítala. :-D

Jídlo dorazilo v pořádku (viz fotka), jen káva byla trochu rozlitá jak na víčku tak po obvodu celého kelímku. Pokud je to možné, doporučila bych volit víčka s uzavřeným otvorem na pití, kde si člověk až sám uzávěr nad otvorem odlomí. Také chválím velký příděl ubrousků, to se jen tak nevidí.

Nutric bistro krabičky

Krabičky plné dobrot z Nutric bistra

Samotné jídlo bylo opět výborné, i když musím říct, že včera na burgeru a jablečném koláči jsem si pochutnala o něco víc. :-) Vzhledem k tomu, že mi jídlo zachránilo před hladovým odpolednem, jsem ale byla nadmíru spokojené. Maso v guláši bylo krásně měkké, místy s trochu tučnějšími kousky, což mě naštěstí nevadí. Co bylo na gulášku čokoládového, nevím, někdy se nechám poučit. Houska se také povedla, ocenila jsem, že mám čím vymazat zbytky guláše v krabičce (přeci se to nevyhodí). Jako zákusem jsem měla RAW mrkvový dort s citrónovou polevou, který byl moc dobrý, určitě zkusím podobný doma. Myslím, že ten samý jsem ochutnávala i včera a dnes mi přišel lepší. I když to možná bylo včera pod dojmem toho jablkového, který byl postě luxusní a ostatní koláče se mu nemohly rovnat. :-)

Nutric bistro rozvoz

Jídlo dovezené z Nutric bistra až k vám na stůl

Teď už mám vyzkoušeno, že funguje v Praze záchranný tým v pohotovosti, který pomůže hladovým paleo strávníkům. Příště se, doufám, opět najím přímo v bistru. I když jídlo bylo skvělé, raději obědvám s někým dalším. :-)

Děkuji za záchranu dnešního oběda. ;)

Celkové hodnocení

4 brontíci z pěti

2 Comments on Nutric delivery

  1. Anicko, moc diky za hodnoceni. Mrzi me ta rozlita kava, bohuzel se nam nedari najit uzavrena vicka na kavu, tak pres snahu dorucit nase dobre kafe mam tohle, docasne, reseni. :-( Tesime se na tebe zase priste, a brzy :-)

    • Evo, úplně v pohodě, naštěstí jsem měla dost ubrousků. ;) Dělám si legraci, nebylo to nijak moc a káva se hned úspěšně vsákla.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*